340 TL değerindeki Epic Games’in bu haftaki ücretsiz oyunları açıklandı

Popüler dijital görüntü oyun dağıtım platformu ve görüntü oyun geliştiriciliğin yapan Epic Games, kullanıcılarına üç adet fiyatsız oyun veriyor. Fiyatsız oyunları 11 Şubat tarihine kadar kütüphanenize eklemeyi unutmayın.

EPIC GAMES BU HAFTANIN FİYATSIZ OYUNLARI

Oynaması fiyatsız olan aksiyon spor oyunu Against All Odds, daha evvel iki kere fiyatsız olarak verilen yarış oyunu Horizon Chase Turbo ve aksiyon-macera platform oyunu KAO The Kangaroo, Epic Games’te fiyatsız oldu.

Epic Games’in 4 Mayıs’ta verdiği fiyatsız oyunları 11 Mayıs Perşembe günü saat 18.00’e kadar fiyatsız olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Ayrıyeten Epic Games, 11 Mayıs Perşembe günü kullanıcılarına The Sims 4’ün üç adet paketini içeren bir DLC Bundle’ını fiyatsız olarak verecek.

Against All Odds

Sular kesildi. Kira ödenecek. İş yok. Varlıklı olma vakti. Slaughter League’e gir, bir dizi baş döndürücü ve ölümcül çok oyunculu yarışta her şeye karşın kazanmayı başar. Bu rekabetçi, çok oyunculu platform parti oyununda sırf bir kazanan olabilir, arkadaşlıklara elveda de!

Horizon Chase Turbo

Horizon Chase Turbo, 80’lere ve 90’lara damgasını vuran oyunlardan esinlenen bir yarış oyunu. Bu oyun sınırsız bir cümbüş ile klasik arcade oynanışı yine yaratıyor. Gazı kökle ve tadını çıkar!

Kao the Kangaroo

Kao the Kangaroo cümbüş, keşif, macera ve gizemle dolu hoş bir 3D platform oyunudur! Babasının ortadan kaybolmasıyla ilgili sırları ortaya çıkarmak için unutulmaz bir maceraya atılan alıngan tüy yumağı Kao’ya katılın. Tehlikeler, bulmacalar ve düşmanlarla dolu güçlü ortamlardan geçecek. Her dönüş, yüzeyin altında köpüren saklı bir dünyayı açığa çıkarmanın yanı sıra öbür bir ipucunu ortaya çıkarır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir