Ali Koç, yeni sözleşmeye imza atan Altay Bayındır’ı yere göğe sığdıramadı: Örnek bir futbolcu

Fenerbahçe, Alanyaspor ile oynanan müsabaka öncesinde mukavelesini uzattığı ve 4 yıl daha çubuklu formayı giyecek olan Altay Bayındır için bugün de imza merasimi düzenledi. Tören sonrası Fenerbahçe Başkanı Ali koç açıklamalarda bulundu.

“BİRAZ GEÇ KALDIK”

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Altay Bayındır için düzenlenen imza merasiminde açıklamalarda bulundu. Ali Koç, “Altay’ın hem Fenerbahçe’de sembol olmaya hem de Türk futbolunda örnek bir atlet, örnek bir futbolcu, örnek bir kişilik olmaya devam edeceğinden hiçbir kuşkum yok.” dedi.

Ali Koç’un açıklamaları şu biçimde;

“20 Mart Pazartesi sabahı Şükrü Saracoğlu Stadı’ndan sevgiler hürmetler. Herkese uygun haftalar dilerim. Bugün hem Fenerbahçe için hem de şahsım ismine çok özel bir imza merasimimiz var. Bilhassa katılmak istedim zira Kaptanımızla 4 yıl daha sözleşmemizi uzattık. Hem topluluğumuza, hem Altay’a, hem Türk futboluna, Altay’ın ailesine, sevdiklerine güzel uğurlu olsun. Biraz geç kaldık fakat sonunda 4 sene imzaladık. Önümüzdeki 4 sene içinde neler olur, artık vakit gösterecek. Bildiğim bir şey var ki Altay’ın; hem Fenerbahçe’de sembol olmaya hem de Türk futbolunda örnek bir atlet, örnek bir futbolcu, örnek bir kişilik olmaya devam edeceğinden hiçbir kuşkum yok. Altay kardeşime güzel uğurlu olsun. Allah hem senin hem de topluluğumuzun her daim yolunu açık etsin.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir