İYİ Partili Kılınç: Ekonomik durum bitpazarında net görülüyor

Mehmet UZEL / KAYSERİ (İGFA) – İYİ Parti Melikgazi Belediye Lider Adayı Sedat Kılınç, seçim çalışmalarına dur durak bilmeden devam ediyor. Projelerini açıklamasıyla birlikte bir anda bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Sedat Kılınç’ı Melikgazi halkı çoktan sahiplendi.

Gittiği her ortamdaki seçmenle seçim çalışmalarında açıkladığı projeleri konuşulan Sedat Kılınç, halkın yaşadığı problemlere ekonomik sıkıntılar karşısında duygusallaşıp gözyaşlarına hakim olamıyor. Belediye’ye öz kaynak oluşturacak ve İstihdama kapı aralayacak projeleriyle öne çıkan Sedat Kılınç, toplumsal takviyeye mahkum edilen Melikgazi halkının yaşadığı dar boğazdan kurtarmanın kelamını verdi.

Dar gelirli ve fakir vatandaşların ağır bir kalabalık oluşturduğu Bitpazarında seçim çalışmalarını yürüten İYİ parti Melikgazi Belediye Lider Adayı Sedat Kılınç, burada gördüklerini şu sözlerle özetledi:

Değerli Kayserili hemşerilerim şu anda ikinci el eşyaların satıldığı namı başka Bitpazarındayız. Ardımızdaki kalabalığı gördünüz, çok önemli yoğunluk var burada. Beşerlerle sohbet ettiğimizde maalesef artık ikinci el eşyalarla kıyafet muhtaçlıklarını, farklı gereksinimlerini Bitpazarından sağlamaya çalışıyorlar. Burası ülkemizin en büyük ekonomik göstergesi. Artık alım gücü çok düştü ve vatandaşımız kıyafet alamaz oldu, besin muhtaçlığını karşılayamaz oldu. Artık buna dur demenin vakti geldi. Görüntüyü sizlere havale ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir